9 báječných areálů

MEDVĚDÍ BOUDA - ŠPINDLERŮV MLÝN

Medvědí bouda se řadí mezi krkonošské horské boudy se zajímavou historií. Vznikla na počátku 19. století jako zařízení tzv. budního hospodářství, avšak již spojeného s ubytováním pro návštěvníky hor. Do dnešní podoby, jež se mnoho neliší od původní, byla vcelku zdařile přestavěna v 70. letech minulého století, v současné době probíhá její postupná citlivá rekonstrukce. Bouda se nachází nad nejznámějším krkonošským městečkem Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 1060m na úbočí známého vrcholu Medvědín mezi potoky Dvorským a Medvědím v oblasti zvané Sedmidolí. 

BLATNÁ - JIŽNÍ ČECHY

Areál v Blatné nalezneme nedaleko Strakonic v Jihočeském kraji a patří do správy místní střední odborné školy. Ubytování a stravování je na vysoké úrovni a celý areál sousedí se zámeckou zahradou, kterou rádi v rámci volnočasového programu využíváme. K dispozici nám je taktéž multifunkční sportoviště a počítačové učebny s moderním vybavením pro náš odborný program. 

ŠVZ ŽIHLE - POUSTKY - ZÁPADNÍ ČECHY

Tento areál prošel v posledních letech několika etapami rekonstrukce a v současnosti poskytuje ve všech objektech ubytování hotelového typu se sociálním zařízením na každém pokoji. Pro rekreační pobyty nabízí nadstandardní ubytování s lednicí a televizí na pokoji. K dispozici je několik multifunkčních sportovišť, klubovny a odborné učebny. 

ŠŤASTNEJ KOPEC - ORLICKÉ HORY

Rodinný penzion na klidném, tichém místě u lesa, na kopci, s terasou z níž je ten nejúžasnější výhled na sjezdovky v největším a nejkomfortnějším lyžařském středisku Deštné v Orlických horách.

RICHTROVY BOUDY - PEC POD SNĚŽKOU

Richtrovy boudy se nacházejí ve východní části Krkonoš v Peci pod Sněžkou, kteráje jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace celé oblasti. Vděčí za to své poloze v překrásné přírodě Krkonošského národního parku mezi nejvyššími krkonošskými vrchy s vhodnými lyžařskými terény. Učební středisko Richtrovy boudy je účelovým zařízením Národního institutu pro další vzdělávání - příspěvkovou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR

RAMZOVSKÉ SEDLO - JESENÍKY

Chata Ramzovské sedlo se nachází v malé osadě Ramzová, ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Svým významem však značně převyšuje svou rozlohu: Je jedním z výchozích bodů jak pro letní pěší turistiku, tak je i základnou pro vyznavače zimních sportů. Leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice - ve výši 760 m nad mořem.

HOTEL KOŘÍNEK - JIZERSKÉ HORY

Hotel Kořínek se nachází v malebném prostředí v horském středisku Kořenov v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor. Vzhledem ke své poloze a vybavení je hotel vhodný pro organizované skupiny - lyžařské kurzy, sportovní soustředění, školy v přírodě, firemní akce, teambuilding, školení, letní tábory. Velkou výsadou je nově postavená tělocvična vhodná pro sportovní soustředění a oddíly, taneční kurzy a jiné sportovní pobyty.

POSLŮV MLÝN - MÁCHOVO JEZERO

Rozlehlý rekreační areál je situován na břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz. Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras - to jsou ideální podmínky pro klidnou rekreaci.

RS BÍLÝ POTOK - JIZERSKÉ HORY

Areál se nachází na úpatí Jizerek, na konci světa, v jizerskohorské obci Bílý Potok. Nad Bílým potokem poměrně záhy prudce stoupají soutěsky a kopce Jizerek. Tento rekreační areál je vhodný pro letní dětské tábory, školy v přírodě, adaptační pobyty, sportovní soustředění, oslavy (možnost rautu), firemní akce, teambuilding. Zařízení je bezbariérové (24 lůžek ve zděné budově). Plně vybavená kuchyně. Celková kapacita areálu je 148 míst. Součástí areálu je koupaliště o rozloze 730 m2, velké fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, dva venkovní ping-pongové stoly, rozlehlé trávní plochy. Kolem areálu vedou významné cyklostezky, areálem protéká potok, je zde instalováno veřejné osvětlení.