Areály


MEDVĚDÍ BOUDA - ŠPINDLERŮV MLÝN

Medvědí bouda se řadí mezi krkonošské horské boudy se zajímavou historií. Vznikla na počátku 19. století jako zařízení tzv. budního hospodářství, avšak již spojeného s ubytováním pro návštěvníky hor. Do dnešní podoby, jež se mnoho neliší od původní, byla vcelku zdařile přestavěna v 70. letech minulého století, v současné době probíhá její postupná citlivá rekonstrukce. Bouda se nachází nad nejznámějším krkonošským městečkem Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 1060m na úbočí známého vrcholu Medvědín mezi potoky Dvorským a Medvědím v oblasti zvané Sedmidolí. 

ŠVZ ŽIHLE - POUSTKY - ZÁPADNÍ ČECHY

Tento areál prošel v posledních letech několika etapami rekonstrukce a v současnosti poskytuje ve všech objektech ubytování hotelového typu se sociálním zařízením na každém pokoji. Pro rekreační pobyty nabízí nadstandardní ubytování s lednicí a televizí na pokoji. K dispozici je několik multifunkčních sportovišť, klubovny a odborné učebny. 

POSLŮV MLÝN - MÁCHOVO JEZERO

Rozlehlý rekreační areál je situován na břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz. Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras - to jsou ideální podmínky pro klidnou rekreaci.