Reference

Škola v přírodě 2018


„Škola v přírodě byla super, nechybělo vůbec nic. Servis příprav dokumentů vč. bezinfekčnosti aj. byl full servise :-) Vše bylo dodáno včas, veškeré informace jsme dostali předem a na veškeré dotazy bylo odpovězeno. Pracovníci agentury jsou ochotní a milí lidé s kladným vztahem k dětem, práce je baví. Když práce baví dospělé, baví to pak děti. A o tom to je! Za nás tedy velký dík za plno zážitků, děti při odjezdu prosili o další ŠVP co nejdřív. Program byl perfektně připravený, hry byly pestré a měly smysl. Ve škole máme neúnavné děti, i přesto se dokázaly unavit :-) Děkujeme moc za skvělou školu v přírodě a těšíme se na další školní rok, třeba i na lyžák.

B. Wolfová (ZŠ Jirkov)

Škola v přírodě 2018


Super škola v přírodě a boží hlavní vedoucí se zdravotníkem, kteří vytvořili celkovou pohodu a příjemné zázemí.

ZŠ Nelumbo

YouTuber school camp

Pro dceru naprosto úžasný a jedinečný zážitek. Pokud se akce ve škole znovu uskuteční, nebude dcera chybět :-)

Danuše Špitálská

YouTuber school camp

Moc dobré.

Simona Kulhánková

YouTuber school camp

Vzhledem k nadšení mého syna z tohoto víkendu jsem velmi spokojená. 

Kateřina Lukešová

YouTuber school camp

Celkově super! Dcera si to moc užila. 

Natálie Niklová

Dobrý den všem,
my také děkujeme za super tábor, Amálka si ho moc užila. 

Simona Kollmannová  

„Jako rodiče moc děkujeme za skvělý tábor,obě děti -Filda a Natálka-přijely moc spokojené,s pomyslnou slzou v oku,že už tábor končí. Pokud to bude možné,rádi by za rok jeli zas. Přejeme též krásný zbytek prázdnin.

Klára Veselá

Ahoj Pasteláci,

my také děkujeme za pěkný týden v krásném prostředí!!!!Příští rok s námi opět počítejte :-)
Zdraví Míša a Daník Vančurovi
P.S. Krásný zbytek prázdnin!!!!!!!!

Moc děkujem za dcery u Vás strávený prvni tábor moc si ho chválila už ted se těší na další rok. supr jsme moc spokojení a moc děkujem za super zážitek pro dceru. Všem doporučíme :-) 

Lenka Jarošincová

Bylo nám dobře, bonusem bylo i okolí uprostřed krásné přírody. 

3. ZŠ LITVÍNOV “

První dojem udělá hodně. U mě byl velice pozitivní a přetrvával až do konce pobytu. Díky za zodpovědný a přitom velice přátelský a pohodový přístup celému týmu, bylo mi s vámi krásně a moc hezky se pozorovalo, že bylo krásně hlavně i dětem :-) 

ZŠ a MŠ LITVÍNOV

Škola v přírodě se mi velmi líbila a děti byly nadšené. Vychovatelé a vedoucí pobytu byli skvělí,odpolední a večerní program byl propracovaný do detailů a dobře připravený.Těším se na další spolupráci. 

 Světlana Vošická

ZŠ KŘINEC 

Skvělé prostředí, skvělý, pohodový a ochotný personál, rádi přijedeme znova. Strava - snídaně výborné, jídla chutná, příště pestřejší, více zeleniny.

  ZŠ LITVÍNOV

Od samého počátku byla s agenturou Pastelka výborná komunikace . Na pobytu bylo vše pečlivě připraveno a vše klapalo podle plánu. Rodiče byli spokojeni s elektronickou poštou i s fotografiemi a popisem jednotlivých dní na webu.

My učitelky jsme ocenily profesionalitu jak dílčích vedoucích, tak hlavního vedoucího i zdravotníka.
Vřele doporučujeme ostatním! 

FZŠ Chodovická 

ŠVP s Vaší agenturou byla velmi příjemná. Pokud bude potřeba, rádi Vaší pomoci zase využijeme. 

ZŠ Chomutov 

Opět jste nezklamali. Děti nadšené, spokojené, prima vychovatelé....prostě týden pohody. 

ZŠ TIŠICE 

Dobrý den,

ráda bych Vám jménem mateřské školy Tišice poděkovala za skvěle zorganizovanou školu v přírodě.

Týden plný zážitků a bohatého programu v dětech zanechal krásné vzpomínky a pozitivní pohled na týden bez rodičů :-)

Těšíme se na další spolupráci!

MŠ TIŠICE

Celkově skvělá akce, klobouk dolů před profesionalitou celého týmu, hlavně vedoucí instruktorky, čekala jsem vše, ale tak perfektní servis ne :-) Díky! Pro nás učitele obrovská pomoc a úleva! Vynikající, profesionální práce celého organizačního týmu,instruktorů i zdravotníka, bezproblémová komunikace při přípravách i během pobytu, přátelská atmosféra, pěkně připravený program,spokojené děti i paní učitelky! Příště určitě vybereme zase Pastelku! 

  ZŠ PRAHA 13  

Dobrý den,

Chtěla bych velmi poděkovat agentuře PASTELKA za obzvláště perfektní zprostředkování lyžařského výcviku ve SKI AREÁLU Paseky nad Jizerou, kde jsme byli ubytovaní ve velmi příjemném pensionu U Pašeráka, který se mohl pyšnit vynikající kuchyní, útulným ubytováním a přátelským personálem. Ubytování pro lyžařské kurzy hodnotím za zcela vyhovující, každý pokoj má sociální zařízení. Co se týče představitelů PASTELKY, tak mohu opět jen vyzdvihnout profesionální přístup jak na svahu, tak mimo něj. Vše probíhalo za velmi přátelské atmosféry, nadšení žáci toho byli důkazem. Určitě hodláme využít služeb PASTELKY i v příštích letech, naprostá spokojenost, MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!

S pozdravem

Mgr. Radka Hlaváčková

Střední škola hotelnictví a gastronomie

Doporučuji všem. Kompletni služby s jedním telefonním číslem = zavoláte a máte zajištěno a zorganizováno vše. Výrazně nám to při fofru tady ve škole pomohlo. O lyžák bylo ze strany Pastelky postaráno vč. schůzky s rodiči před kurzem atd...Díky za pomoc.

Jiří Mareš

Střední škola hotelnictví a gastronomie


Po minulé příjemné zkušenosti jsme zůstali věrni Ramzové, kam jsme v půlce ledna odcestovali na oblíbený "lyžák". I když nám z kapacitních důvodů byl termín nemilosrdně přidělen, nemohli jsme si vybrat lépe. Počasí si pro nás připravilo takřka ideální podmínky pro lyžování, dokonce jsme si několik dnů užívali čistě azurovou oblohu a sluníčko.

V přípravách na výcvik se nám naskytla možnost využít nabídku pana Lipšera, který zcela zdarma odvezl a následně přivezl veškerou bagáž do a z místa konání kurzu. Mohli jsme tak cestovat tradičně vlakem tzv. "na lehko". Díky tomu pro nás byla cesta mnohem příjemnější. Cestovali jsme po skupinách, které dohromady tvořili 4 instruktoři a 39 dětí. Ještě v průběhu kurzu náš tým rozšířil jeden žák 7.A, který ještě musel doma doléčit nachlazení.

První den jsme nelyžovali, dali jsme přednost průzkumu okolí a ukázali si všechny blízké sjezdovky. Ovšem druhý den jsme začali s o to větší chutí! Po prvním rozřazení dětí podle výkonnosti konečně začal urputný výcvik. Při porovnání s kurzem minulým se navýšil počet začátečníků:

středně pokročilí lyžaři - 11

mírně pokročilí lyžaři - 10

"snouborďáci" - 7

lyžaři začátečníci - 11

Realizační tým instruktorů zůstal víceméně pospolu, což se projevilo na lepší spolupráci při organizaci kurzu. Jen Martina Poppelová se nemohla z pracovních důvodů zúčastnit. Byli jsme moc rádi, že se k nám připojila paní učitelka Lenka Mikolášková, která do naší party skvěle zapadla.

Možná to bylo ideálními podmínkami, možná obrovským talentem začátečníků, ale drtivá většina žáků se totiž mohla těšit z významného pokroku. Od prvních krůčků na lyžích se dostali až k samostatnému sjezdu celé sjezdovky - skvělý pokrok! Zvlášť jeden žák - začínal jako začátečník - na konci kruzu sjížděl celou černou sjezdovku zcela suverénně!

Nezapomněli jsme ani na tzv. krizový den, pro který je typický celý den bez lyží. V plánu byl větší odpočinek při různě náročných výletech. A tak někteří skončili v lesním baru, další třeba na vrcholu Šerák (1351 m n.m.).

Horskou pohodu potvrzovaly i společné večery. Program vymýšleli instruktoři a snažili se všechny uspokojit pestrou nabídkou. Na úvod nechybělo připomenutí bezpečného pohybu na sjezdovce i na horách. Přednáška pokračovala prohloubením dovedností při poskytování první pomoci.

Také jsme regenerovali v bazénku s mořskou vodou, odvážní jedinci si po sauně dopřáli zchlazení ve studeném bazénku. O pozoruhodné odměny proběhla soutěž dvojic (hledání indícií a odpovědi na otázky). Spokojenost s průběhem kurzu jsme vyjádřili poslední večer jeho "propařením" pod taktovkou tří "dýdžejů" z řad zúčastněných žáků.

Jaroslav Skoumal, vedoucí kurzu


Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za pomoc s realizací našeho lyžařsko - turistického víkendu v Kořenově - Rejdicích. Ubytování v příjemném penzionu U Pašeráka, výborná kuchyně, profesionální a laskavý přístup lyžařského instruktora, perfektně zajištěná doprava a nadšené děti, to vše jsou důvody k velké pochvale i k plánování další spolupráce s Vaší agenturou.

Ještě jednou děkuji za sebe i za děti z turistického kroužku při ZŠ Tišice.

S pozdravem

Michaela Krejčí