pl-Poslův Mlýn 28.5. - 1.6.2018

2021-09-14

Program pobytu je jasný. Soutěžení v duchu dobrodružné hry Assassians s prvky pevnosti Boyard. 

První dopoledne na škole v přírodě bylo v režii učitelů, kdy se všichni společně vydali poznat město Doksy. 

Odpolední program začal zápolením 6. a 7. třídy. Aby bylo putování školou v přírodě zajímavější, obě třídy mají vytvořeny své týmové vlajky a vítězné pokřiky. Také zvolili vůdce svého týmu, který bude dostávat od "hlavase" pokyny k dalšímu průběhu jejich putování. 

V dalších dnech se pravidelně opakoval scénář s dopoledním programem učitelů. Výjimkou byla pouze středa s celodenním výletem na Bezděz a společným táborákem.

Odpolední program každý den pokračuje získáváním bodů, klíčů a indicií pro závěrečné zápolení. V něm naši dobrodruzi budou muset využíž svůj důvtip, ale také šikovnost, zručnost, sportovního ducha a nebojácnost.

Závěrečnou čtvrteční párty uzavře ohňostroj. Cesta na školu v přírodě proběhla bez potíží, všech se hned ujal náš výchovný personál a ubytoval. Chatky vypadají příjemně a pohodlí ta jistě mít všichni budeme.

Po večeři jsme zahájili první etapu naší společné soutěže. Jednotlivé třídy volí ze svého středu vůdce, vytváří vlajku a vítězný pokřik. Zároveň slibují, že do druhého dne si připraví představení svého týmu formou scénky. Už se na to všichni moc těšíme. 

Večer byl proto ve znamení přípravy na druhý den, který s vychovateli začne již po obědě.Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

aktuálně celý náš tým vyhlíží příjezd dětí na školu v přírodě.