pl-Poslův Mlýn 27.5. - 1.6.2018

2021-09-14

V dalších dnech se pravidelně opakoval scénář s dopoledním programem učitelů. Výjimkou byla pouze středa s celodenním výletem na Bezděz a společným táborákem. 

Odpolední program každý den pokračuje získáváním bodů, klíčů a indicií pro závěrečné zápolení. V něm naši dobrodruzi budou muset využíž svůj důvtip, ale také šikovnost, zručnost, sportovního ducha a nebojácnost. 

Závěrečnou čtvrteční párty uzavře ohňostroj. Pondělí bylo již klasickým dnem na škole v přírodě. Nejdříve dopolední program s učiteli, potom již oběd a odpolední soutěžení s výchovným personálem. 

Vychovatelé jsou pro náš pobyt zváni PRŮVODCI a ti naše "družiny" budou provázet správným směrem ke zdárnému vyřešení všech úkolů. Za nedělní večerní úkoly jsme získali první body, klíče a indicie. To vše využijeme při závěrečném strastiplném putování za pokladem Assassinů.

Před každou takovou výpravou je nutné se zásobit. Proto odpoledne nás čekala zásobovací etapa a večer příprava na úterní assassinský festival.Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

počasí nám přeje a první den na škole v přírodě začal i z tohoto pohledu náramně. Příjezd dětí byl načasován přímo na oběd, takže jsme na nic nečekali a vyrazili od autobusu do jídelny. Následovalo obligátní seznámení s vychovateli, zdravotníkem a hlavasem a poté již ubytování.

Bydlíme v chatkách, ovšem ty vypadají suprově a tak i ubytování bylo příjemné. 

Odpoledne, po poledním klidu, jsme se ihned vrhli na naši pobytovou hru. Vznikli proto dvě "družiny", které budou po celý týden soutěžit společně, ale i proti sobě. Každá "družina" má svého vůdce, vlajku, bojový pokřik a jednotlivé členy z nichž někteří jsou lovci, stopaři, ochránci, zvědové a vědci.