pl-Letní dětský tábor Špindl 2018

2021-11-28

Je tu neděle, odjezdový den a tak se musíme všichni vrhnout na balení. No, jednoduché to nebude. :-)


Sobotní dopoledne jsme pojali odpočinkově - bylo to takové líné dopoledne. Páteční noc vypukla noční bojová hra a po ní bylo nutné načerpat nových sil.

Hlavas Martin připravil další soutěžní odpoledne a večer se ujal role DJ na rozlučkové diskotéce.


Páteční dopoledne začalo opět sportovně. Navíc jsme se rozhodli natočit několik krátkých filmů (skečí), které budeme postupně zveřejňovat. 

Odpoledne proběhla další součást táborové hry, tentokrát identifikace uprchlých lotrů. V podvečer nás navštívil jeden z profesionálních záchranářů, který dětem umožnil na vlastní kůži vyzkušet záchranářské vybavení apod.


Ve čtvrtek dopoledne jsme si všichni vyzkoušeli slanit a vylézt na laně bez i s jištěním. Poté si každý mohl vyzkoušet armádní sport s "Mírou" a zasoutěžit proti sobě. 

Odpoledne s hlavasem Martinem na všechny čekala nová hra, kopírující dnešní fenomén SELFIE.

Večer jsme poseděli u táborového ohně, opekli buřty a zazpívali si. 


Středa začala celkem pohodově. Ranní rozcvička překvapivě bez reptání, dopolední parkour s "izim" byl dnes i s vodní překážkou a odpolední hry s Martinem byly také super. Ostatně, přesvěčte se na vlastní oči v naší fotogalerii. 

Večer nás navštívil profesionální voják armády ČR, paragán ze speciální jednotky, který má za sebou několik zahraničních misí včetně bojových. První otázka dětí se po představení a úvodním slovu dala očekávat - "Kolik jste zabil lidí?" - Jistě i vy chápete, že na toto se neodpovídá.  

Ve čtvrtek dopoledne si všichni s "Mírou" (skutečné jméno zveřejnit nesmíme) vyzkouší slaňování, techniku maskování, stavění přístřešku, atp.


Úterní ráno nás přivítalo zataženou oblohou a padající mlhou. Váhali jsme proto, zda se vydat na naši první velkou výpravu. Vybaveni správným oblečením, dostatečnou zásobou potravin a nápojů, jsme přeci jen našli odvahu vyrazit. Udělali jsme dobře. Počasí se velice brzy umoudřilo a putování našich bojovníků mohlo být úspěšné. 


V rámci plnění úkolů jsme navštívili Labskou boudu, pramen Labe a mnoho dalších nádherných míst Krkonoš. 


Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

dnešní pondělní dopoledne jsme zahájili první parkourovým tréninkem s trenérem, který si říká "izi" a turnajem ve hře Assassins Creed. Odpolední program vedl hlavní vedoucí Martin, který v rámci putování našich Assassinských bojovníků zorganizoval několik her, které napověděly, kdo bude jakou roli bude v rámci našeho putování plnit.Tak už nám to vše vypuklo. První táborníci jsou již na penzionu, další naši kamarádi z "putovní" části tábora dorazí později.  

Odpoledne jsme zahájili seznámením s areálem, personálem a okolím. Již brzy přidáme první fotky z programu.Přátelé, kamarádi, táborníci,

již zítra, tj. 12.8.2018 v 16 hodin vše vypukne. 

Tým EasyCamps se na Vás již těší.